Osoby, które liczą na szybkie zapoznanie się z językiem angielskim, a także z kluczowymi zwrotami stosowanymi podczas konwersacji codziennych i biznesowych, mogą udać si "> Osoby, które liczą na szybkie zapoznanie się z językiem angielskim, a także z kluczowymi zwrotami stosowanymi podczas konwersacji codziennych i biznesowych, mogą udać si..."/>

Learn & Smile

Miasto: Warszawa
Ulica: Aleje Jerozolimskie 85

Konwersacje native speaker • Learn & Smile

Dodano:

Konwersacje native speaker • Learn & Smile

Osoby, które liczą na szybkie zapoznanie się z językiem angielskim, a także z kluczowymi zwrotami stosowanymi podczas konwersacji codziennych i biznesowych, mogą udać się do szkoły Learn & Smile, która działa w stolicy. Proponuje ona uczniom naukę indywidualną oraz w niewielkich grupach - od dwóch do maksymalnie pięciu osób.

Konwersacje z native speakerem, które oferuje powyższa szkoła, to doskonały sposób na to, aby osłuchać się z akcentem. Osoba ta może opowiedzieć uczniom o regionie, z którego pochodzi i w ten sposób poszerzyć ich wiedzę o świecie. Nie ukrywajmy, że tak urozmaicone zajęcia stają się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Jeżeli przyswajanie wiedzy sprawia radość, nauka staje się zdecydowanie bardziej efektywna. Każdy native speaker uczący w szkole został sprawdzony pod kątem umiejętności dydaktycznych.

Napisz komentarz o firmie

W ten sposób pomożesz innym użytkownikom znaleźć odpowiadająca im firmę.

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Więcej o firmie:

Inne firmy z tej dziedziny

Może zainteresują Cię podobne firmy? Zobacz co mamy o zaoferowania.

Skonatkuj się z nami

Odpowiemy na wszsytkie Twoje pytania