Firmy zajmujące się produkcją coraz powszechniej sięgają do rozwiązań IT, jakie podnoszą jakość zarządzania, automatyzują pewne asp "> Firmy zajmujące się produkcją coraz powszechniej sięgają do rozwiązań IT, jakie podnoszą jakość zarządzania, automatyzują pewne asp..."/>

Centrum Wdrożeń Informatycznych

Miasto: Zielonka
Ulica: Mazurska 13

System Streamsof

Dodano:

System Streamsof

Firmy zajmujące się produkcją coraz powszechniej sięgają do rozwiązań IT, jakie podnoszą jakość zarządzania, automatyzują pewne aspekty i jednoznacznie podnoszą wydajność. Centrum Wdrożeń Informatycznych jest w tym zakresie jednym z rynkowych liderów. Swoje usługi adresuje do klientów biznesowych przede wszystkim w Warszawie i Poznaniu. Dostarcza rozwiązań, jakie spotykają się z wysokimi ocenami po stronie użytkowników.

Godny rekomendacji jest między innymi system Streamsof. Aktualnie to jeden z najbardziej rozbudowanych pakietów narzędziowych dedykowanych podmiotom wyspecjalizowanym w obszarze produkcji. Trzeba zaznaczyć, że pakiet ów posiada wiele dodatkowych modułów, jakie można swobodnie wykorzystać pod rozmaitym kątem. Ta uniwersalność zalicza się do kluczowych zalet prezentowanego w tym momencie narzędzia.

Napisz komentarz o firmie

W ten sposób pomożesz innym użytkownikom znaleźć odpowiadająca im firmę.

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Więcej o firmie:

Inne firmy z tej dziedziny

Może zainteresują Cię podobne firmy? Zobacz co mamy o zaoferowania.

Skonatkuj się z nami

Odpowiemy na wszsytkie Twoje pytania