Skarbnicą wielu minerałów i witamin jest orzech makadamia. W tych właśnie bakal "> Skarbnicą wielu minerałów i witamin jest orzech makadamia. W tych właśnie bakal..."/>

Bakaliowo.pl

Miasto: Łódź
Ulica: Piotrkowska 103

Makadamia orzech

Dodano:

Makadamia orzech

Skarbnicą wielu minerałów i witamin jest orzech makadamia. W tych właśnie bakaliach znaleźć można fosfor, żelazo, w wapń, cynk, selen, magnez, potas oraz witaminy pochodzące z grupy B. Należy także zaznaczyć, że w 100 g orzechów makadamia znajduje się 100% dziennego zapotrzebowania na witaminę B1. Dodatkowo, orzechy te są doskonałym źródłem jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, jak również błonnika. Dostać się można na stronie Bakaliowo.pl.

Wszystkie te cechy powodują, że regularne spożywanie orzechów makadamia przyczyniać się będzie do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Bakalie te regulują także poziom złego cholesterolu we krwi, zapobiegają zaparciom, wspomagają pracę serca i układ nerwowy, jak również regulują procesy metaboliczne zachodzące w komórkach ludzkiego organizmu. Okażą się nieocenione podczas walki z bezsennością oraz redukcję stresu. Zapobiegają osteoporozie, poprawiają kondycję włosów, jak również wzmacniają zęby i kości.

Napisz komentarz o firmie

W ten sposób pomożesz innym użytkownikom znaleźć odpowiadająca im firmę.

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Więcej o firmie:

Inne firmy z tej dziedziny

Może zainteresują Cię podobne firmy? Zobacz co mamy o zaoferowania.

Skonatkuj się z nami

Odpowiemy na wszsytkie Twoje pytania